Manisa Alaşehir İş İlanları

11 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  22.10.2020

  21.10.2020

  19.10.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  13.10.2020

  12.10.2020

  28.09.2020

  22.09.2020

  18.09.2020

  Mağaza Yöneticisi

  PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ

  Afyon,Aydın,Denizli,Manisa ...

  22.02.2020

  Alaşehir İş İlanları

  Manisa iline bağlı Alaşehir ilçesinin ekonomisi, genel olarak tarıma dayalıdır. Çekirdeksiz kuru üzümün çok büyük bir bölümü Alaşehir’de üretilmektedir. Sezonda, yaş sebze ve meyve işleme merkezleri kurulur. Bu merkezler de Alaşehir ekonomisi için iyi birer kaynak oluşturur. Kiremit fabrikaları, seracılık ve tavuk çiftlikleri de vardır.

  Alaşehir’de ne gibi iş ilanları vardır?

  Öncelikle İşkur, Alaşehir’de de işverenler ve iş arayanları buluşturmak için çalışmalar yürütmektedir. Adaylar, Alaşehir iş ilanları İşkur olarak arama yapar ve yayımlanan ilanları takip ederler. Bunların dışında, elektrik mühendisi, kalite kontrol mühendisi, laborant, elektrik elektronik operatörü, elektrik bakım operatörü, satış temsilcisi, araç muayene teknisyeni, satın alma birim sorumlusu, kurumsal satış temsilcisi, elektrik trafo merkezi operatörü, ihracat müşteri temsilcisi, mağaza satış danışmanı gibi ilanları da Alaşehir’de görmek mümkündür.

  Alaşehir part time iş ilanları nelerdir?

  Yarı zamanlı iş, yani diğer adıyla part time iş, kişilerin mevcut bir işte çalışırken kalan zamanlarında çalışarak ek gelir elde edebilecekleri veya kendilerine daha çok zaman ayırmak isteyenlerin tek iş olarak, bu şekilde çalışabileceği işlerdir. Genellikle öğrenciler, ev hanımları ve serbest zamanlı çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. Alaşehir ilçesinde de pek çok part time iş ilanına rastlamak mümkündür. Garsonluk, veri giriş elemanlığı, çağrı merkezi personelliği yarı zamanlı işlere örnek olarak verilebilir.

  ‘Alaşehir iş ilanları bayan’ olarak iş arıyorsak, ne gibi ilanlarla karşılaşırız?

  Sadece bayanlara özel veya tercih olarak bayan istihdam etmek isteyen kurumların iş ilanlarına bu şekilde ulaşabiliriz. İş tanımı olarak, temizlik işleri, evde yemek hizmetleri, evde bakım hizmetleri, çağrı merkezi işleri olarak gruplandırabiliriz.

  Siz de Alaşehir ilçesinde ‘’iş arıyorum.’’ Diyorsanız, Kariyer.net’in iş ilanı sayfalarına göz atabilir, aradığınız işin özelliklerine göre filtreleme yaparak, iş veren sayfaları ve ilanlarını inceleyebilirsiniz.