İzmir Dikili İş İlanları

11 ilan
  ARA

  Ülke - Şehir - İlçe

  Ülke - Şehir

  İlçe

  Tarih

  Tarih

  Firma Sektörü

  Firma Sektörü

  İlan Kategorileri

  Ana Kategoriler

  Alt Kategoriler

  Pozisyon

  Pozisyon

  Pozisyon Seviyesi

  Pozisyon Seviyesi

  Departman

  Departman

  Çalışma Şekli

  Çalışma Şekli

  Eğitim Seviyesi

  Eğitim Seviyesi

  İş Tecrübesi

  İş Tecrübesi

  Engelli İlanı

  Engelli İlanı

  Firma Özellikleri

  Firma Özellikleri

  İlan Dili

  İlan Dili

  İlanlar

  20.10.2020

  Müşteri Temsilcisi - Evinizden Çalışma Fırsatı

  Sektöründe Öncü Firma

  Ağrı,Adana,Adıyaman,Afyon,Amasya,Ankara,Antalya,Aydın,Balıkesir,Bingöl,Bursa,Çorum,Diyarbakır,Edirne,Elazığ,Erzincan ...

  20.10.2020

  20.10.2020

  19.10.2020

  19.10.2020

  14.10.2020

  Güzellik Merkezine Satış Danışmanı

  GO GÜZELLİK MERKEZİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Antalya,Hatay,Adana,Bingöl,Sakarya,Edirne,Çanakkale,Çankırı,Ankara,Giresun,İzmir,Yozgat,Afyon,Kütahya,Yalova,Muğla ...

  13.10.2020

  03.10.2020

  23.09.2020

  Ege Bölge Sezonluk Mağaza Personeli

  Migros Ticaret A.Ş.

  İzmir,Muğla,Balıkesir,Aydın,Çanakkale,Denizli,Manisa ...

  06.05.2020

  Dikili İş İlanları

  İzmir ilinin Dikili ilçesinde ekonomi, genel olarak tarım ürünleri ve madenlerin ihracatına dayanmaktadır. Yöre halkı, tarım ve hayvancılık dışında kısmen balıkçılıkla da geçinmektedir. Zeytinyağı ve mısır üretimi desteklenmektedir. Dikili’de iş arayan adaylar, Kariyer.net Dikili iş ilanları sayfasını inceleyebilir, uzmanlıkları ve yetkinlikleri doğrultusunda başvuru yapabilirler.

  Dikili ilçesinde bayanlar için ne gibi iş imkanları vardır?

  Bayanların daha kolay yapabildiği bazı işlerde, özellikle bayan personel tercih edilmektedir. Çay temizlik, bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcılığı, evde yemek hizmetleri gibi iş ilanlarına, genellikle bayanlar başvurmaktadır. Bakıcılık işi, yarım gün, tam gün veya yatılı şekilde olabilir. Özellikle çalışan anneler, bebek ve çocuklarının bakımı için desteğe ihtiyaç duyduklarında part time veya tam zamanlı bakıcılarla çalışırlar. Yaşlı ve hastalar için aranan refakatçilerin ise genellikle yatılı kalması tercih edilir. Dikili yatılı iş ilanları, yaşlı refakatçiliği olabileceği gibi, güvenlik elemanlığı gibi farklı pozisyonlarda da olabilir. Çay ve temizlik işleri, genellikle firmanın günlük ve haftalık temizliğinin yapılması, personel ve misafirlerin çay, kahve gibi ikramlarının yapılması gibi işleri kapsar. Bazı, düğün, nişan, doğum günü gibi işlerde de çay, temizlik, bulaşık gibi işler için yardımcı personele ihtiyaç duyulabilir.  Adaylar, Dikili bayan iş ilanları sayfalarından araştırma yapabilecekleri gibi, yetkinlik ve eğitimleri doğrultusunda Dikili için açılmış diğer iş ilanlarına da başvuru yapabilirler.

  Dikili’de diğer iş fırsatları nelerdir?

  Bunların dışında, otellerde çalışmak isteyen kişiler, Dikili otel iş ilanlarını, şoför olarak çalışmak isteyen kişiler ise Dikili şoför ilanlarını inceleyebilirler. Bunların dışında Dikili için açılmış pek çok iş ilanı da mevcuttur.

  Siz de ‘’iş arıyorum.’’ diyorsanız, Kariyer.net’e üye olarak profesyonel özgeçmişinizi oluşturabilir, yetkinlikleriniz ve uzmanlığınız doğrultusunda iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.