Enpay 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1978


Uluslararası alanda saygın ve lider bir şirket olan ENPAY,
- Trafo Komponentleri
- Magnetik nüveler
- Ekran paketleri
- Dalga duvar kazanlar
- Yüksek Gerilim İzolasyon Komponentleri
- Trafo Sargıları
Üretmektedir.
Faaliyetlerine 1978 yılında başlayan ENPAY, dünya trafo komponentleri endüstrisine yön vermektedir. Uluslararası piyasada haklı bir saygınlığa sahip olan şirket,  müşterilerinin en detaylı projelerine çözüm üretme gücüne sahip, lider ve güvenilir bir iş ortağıdır.
ENPAY kurulduğu günden itibaren sürekli gelişme ve büyüme kaydetmiş, kaliteli ürünleri ve birinci sınıf hizmetleriyle her geçen gün artan sayıda müşterinin tercih ettiği bir iş ortağına dönüşmüştür. Ürünlerini 50'yi aşkın ülkeye ihraç eden şirket, doğru ürün ve çözümleri tam zamanında teslim etme gücüyle farklılaşmaktadır. 
TSE ve TUV ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasyonuna sahip olan şirket, aynı zamanda, sektörünün önde gelen uluslararası ve profesyonel örgütlenmelerinin de saygın bir üyesidir.
Ürün, hizmet ve çözümleri dünya çapında konut, ticari ve endüstriyel elektrik enerjisi üretim ve dağıtım sistemlerinde kullanılmakta olan ENPAY, müşterilerine elektrik enerjisi dağıtım sistemlerinin planlanması, geliştirilmesi, inşası ve genişletilmesi konularında hizmet sunmaktadır. Şirketin sunduğu hizmetler, performansı iyileştirdiği gibi bakım gereğini azaltmakta ve güvenliği daha da güçlendirmektedir.
YETKİNLİKLERİMİZ
- Profesyonel yönetim ekibi ve iyi eğitimli insan kaynağı
- Rakipsiz butik üretim gücü
- Güçlü finansal yapı
Güç odaklarımızı oluşturmaktadır.
ENPAY transformatör komponentlerinin hızlı, etkin ve talebe uygun bir biçimde üretimine odaklıdır. Şirket yetkin ve kalifiye insan kaynağı, teknolojide kaydettiği sürekli ilerleme ve güçlü teknik yetkinlikleri ile müşterilerinin talep ve siparişlerini mümkün olan en kısa sürede ve en iyi maliyet koşullarında cevaplamaktadır.
FABRİKALARIMIZ
ENPAY'ın fabrikaları Türkiye, Slovakya ve Hindistan'dadır.
2005 yılının ikinci döneminde Slovakya'da, 2010 yılının ikinci döneminde ise Hindistan'da bir üretim tesisi kuruldu. Söz konusu ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS S.R.O. ve ENPAY TRANSFORMER COMPONENTS INDIA PVT LTD. firmaları Türkiye’deki üretim tesisi ile aynı alanda faaliyet göstermektedir. Enpay’ın toplam kapalı üretim alanı 92.000 m2 ye ulaştı. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Enerji Üretim ve Dağıtım

Firma web sitesi: www.enpay.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.30

Açıklama: Mavi Yakalı çalışanlarımız için çalışma saatleri; 08.00-16.00, 16.00-24.00 ve 24.00-08.00 olarak üç vardiya şeklindedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Enpay İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Operatörü Kocaeli Enpay
Üretim OperatörüEnpay

EML/MYO mezunu
Ölçme ve kontrol aletlerini kullanabilen
Teknik resim okuyabilen
Vardiyalı çalışabilecek
Askerliğini tamamlamış
İzmit'te ikamet eden
Bay
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net