Enpay 

Şirket Bilgileri

http://www.enpay.com

ENPAY A.Ş FİRMA PROFİLİ

 

ENPAY A.Ş , 1978 yılında elektrik ve elektronik sanayi malzemelerinin mümessillik müşavirlik ve yatırımı hedefleyerek kurulmuştur.

1978-1983 yılları arasında bu işlemler yürütülmüş, 1983 yılından sonra şirket ortakları yapısında değişiklikler olmuştur.

1993 yılına kadar bu işlemlerin arasına her türlü transformatör ve elektrik-elektronik sanayinin yüksek teknoloji isteyen mamullerini ithal edip satmaya başlamıştır.

1994 yılından itibaren bu işlere paralel olarak üretime yönelik hazırlıklar yapılmıştır. Bunun için İzmit’te şirket adına fabrika yeri inşa edilmiş yavaş yavaş yüksek teknoloji gerektiren , Türkiye ve Dünya için büyük önem arz eden ürünler yapılmaya başlanmıştır.

Ekonomik koşullar ve pazar analizleri sonucu sipariş üzerine, her yıl artan oranda  elektromagnetik nüve ve komponentleri yapılmaya başlanmıştır. Bu ürünler ; dizme nüve, toroid ve kesimli toroid nüve, C-core nüve, E-Core nüve, deste nüve, GFI nüve, step-lap nüve, ekran paketi, transformatör kazanları, reaktör çekirdeği, reaktör, akım ve güç trafosu,transformatör izolasyon malzemeleri adları altında Enpay markası ile adlandırılmışlardır. Ürettiklerinin %90 ını gelişmiş elli ülkeye ihraç etmektedir.

Firmamız, toplam 37.000 m² lik kapalı  ve 45.000 m²’lik bir açık alan üzerine kurulu sahada üretimine devam etmekte ve üstün teknoloji (Amorphus metal ve nano cristallin ) kullanmaktadır.   

Bugün Şirketimiz , artan üretim kapasitesi ve Slovakya’ daki fabrikası ile Türkiye ve özellikle Orta Avrupa için çok önemli yan sanayici firma pozisyonuna gelmiştir. Amacımız ; ürün yelpazemizi daha da genişleterek ülkemizde bir iş hacmi meydana getirmektir. Bunun için, üretim tesislerimizi geliştirerek daha fazla kişiye iş imkanı sağlamak ve hem yurt içi hem de yurt dışı taleplerini karşılamak Enpay A.Ş olarak en büyük idealimizdir.

2005 yılı verilerimize göre Enpay ilk 500 firma arasında 394. sıradadır.


İnsan Kaynakları Politikamız:

Kalite ve müşteri odaklı yaklaşımı benimseyen, takım çalışmasını ve yaratıcılığı ön plana çıkaran, iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranan araştırmacı ve dinamik bir insan kaynağı oluşturmayı hedeflemiştir.

Personel Profilimiz:

 Toplam Çalışan Sayısı     :522

 Yönetici Sayısı             : 18

  Mühendis Sayısı               : 48

  Memur Sayısı                    : 66

  İşçi Sayısı                          : 390

          

 Personel Seçimimiz:

İş başvuruları; internet, fax veya kişisel başvuru yöntemi ile her dönemde yapılabilir. Başvurular İnsan Kaynakları tarafından ön görüşme, ilgili bölüm yöneticisi ile mülakat yapılarak değerlendirilir. Ortak olarak verilen karar uygulanır.

 Boş kadro olmaması durumunda dahi, yapılan başvurular ihtiyaç halinde tekrar işleme alınır.


Eğitim Olanaklarımız:

İşe başlayan her personel için oryantasyon programı uygulanır. Bu programın amacı firma organizasyon yapısını, organizasyonel birimler arasındaki ilişkileri, firmamızın çalışma prensiplerini, yapılacak görevle ilgili teorik ve pratik çalışmaları açıklayarak personele firmamıza uyumlu bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Firmamızda, çalışanlarının yetkinliklerini sürekli olarak artırmaya yönelik olarak hazırlanan eğitim planlarına göre şirket içi ve şirket dışı eğitimler uygulanmakta  ve verilen eğitimlerin etkinliği değerlendirilmektedir.


Kariyer Olanaklarımız:

Personelin Performans Değerlendirme sonuçları dikkate alınarak firma içerisinde yükselme olanakları sağlanmakta ve boş olan kadrolara öncelikle şirket içerisinden atama yapılmaktadır.


Staj Olanaklarımız:

Firmamızda her yaz dönemi içerisinde yapılacak staj başvuruları incelenerek stajer kabulü yapılmaktadır.


Sosyal Yardımlarımız:
 

Tüm personelimize işyerinde yemek ve ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca görev amaçlı şirket aracı tahsis edilmektedir.


ADRESLER :

Fabrika          :        Fatih Cad. No : 147/A  PK.91   41140 İzmit -KOCAELİ / TÜRKİYE 

İstanbul Ofis  :        19 Mayıs Mah. Atatürk Cd. Şeref Yazgan İşmerkezi No: 72 K.2 
                             D.8
  34736 Kozyatağı / İSTANBUL

 Web Site      :        http ://www.enpay.com

 


Enpay İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net